Şanışer Fan SitesiHoşgeldiniz : Misafir
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaSohbet ve RadyoSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Galatasaray 'fena' karıştı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
mlhykc
Administrator

Takım : Fenerbahçe

MesajKonu: Galatasaray 'fena' karıştı   Ptsi Kas. 23, 2009 5:59 pm

Galatasaray'da basketboldaki skandalın artçı sarsıntıları sürüyor.

Yönetim kurulunun Yiğit Şardağ'ın istifasını kabul ettiği toplantının perde arkasında büyük tartışma ve çekişmelerin yaşandığı ortaya çıktı. Basketboda yaşanan skandal sonrasında eski başkan Özhan Canaydın'ın "Burası sarımsakspor mu? Sokak kulübü yönetirse böyle olur şeklindeki" eleştirisi, sarı kırmızılı yönetimde ayrı bir kavgaya neden oldu.

Toplantıda yöneticilerden Sinan Kılıç'ın Özhan Canaydın'ın bu açıklamasını eleştirmesi ve "Nasıl acayip bir adam, bu lafları nasıl söyler büyük ayıp etti" diye çıkışması üzerine, yönetim kurulu toplantısında bulunan Mehmet Helvacı, Faruk Bil ve Ahmet Dedehayır'ın, Sinan Kılıç'ın üzerine yürüdükleri öğrenildi. Bu üç yöneticinin Özhan Canaydın'a hakaret ettiğini ileri sürerek Sinan Kılıç'a doğru yöneldikleri ve Ahmet Dedehayır'ın Sinan Kılıç'ı dövmek için hamle yaptığı belirtildi. Toplantıyı ağır grip olduğu halde yöneten başkan Adnan Polat'ın kavgayı güçlükle önlediği ve yaşanan tartışmadan büyük üzüntü duyduğu bildirildi. Bu tartışma sonsasında Sinan Kılıç'ın Özhan Canaydın'a sarfettiği sözlerden geri adım atması üzerine tartışma yatıştı ve Yiğit Şardan'ın istifasının kabulu ile toplantı sona erdi.
Kullanıcı profilini gör http://saniserfan.forummum.com

Galatasaray 'fena' karıştı
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tolga Çevik ve Ailesi
» UEFA cup destanı
» Stresinizi Tuşlardan Çıkarın